Pasaport Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

pasaportta evlilik teklifi organizasyonu izmir

Pasaport Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi, İzmir’in Pasaport semtinde doğmuş olan bir evlilik teklifi paketimizdir. Pasaport İskelesi’nde anlaşmalı olduğumuz, önceden belirlediğimiz bir kafede otururken, Levent Marina’dan, ekibimiz tarafından titizlikle romantik detaylarla süslenmiş olan, lüks yelkenli teknemiz yola çıkıyor. Siz eş adayınızla sıradan bir gün gibi kafede vakit geçirirken, teknemiz önünüzden geçiyor. ‘Benimle Evlenir Misin’yazılı dev pankart ve size özel bir müzikle birlikte. Pasaport İskelesi’ndeki herkes şaşkın gözlerle sürprizin kim için yapıldığını merak edip, izliyorlar. Tabi ki sevdiğiniz kişi de öyle…Anons anına kadar sürprizinizden haberi olmuyor. Tekne ikinci kez geçtiğinde , ekibimiz tekneden isimlerinizi anons ediyor ve sizi tekneye davet ediyor. Kırmızı halı ve yer volkanları eşliğinde ve tabi ki Pasaport seyircisinin alkışlarıyla tekneye bindiriliyorsunuz. Size özel süslenmiş aşk teknesinde şampanyanız, atıştırmalıklarınız, uçan balonlarınız ve müziğinizle 1 saatlik bir Körfez turuna çıkarılıyorsunuz. Fotoğrafçımız ve profesyonel kameramanımız da size eşlik ediyor.

Pasaport Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Organizasyon gününü ve saatini, karşılıklı olarak planlıyoruz. Organizasyon günü, organizasyon saatinden 4 saat önce, ekibimiz Levent Marina’da oluyor. Özel süslemeler, şampanya, kadehler, atıştırmalıklarınız ve uçan balonlarla, lüks yelkenli teknemiz hazırlanıyor. Teknik ekibimiz aynı anda, Körfez turunuz sırasında çalacak olan müzikler için ses sistemini ve teknik ekipmanları hazırlıyorlar. Siz eş adayınızı Pasaport’taki kafelerden birinde kahve içmek için ikna ediyorsunuz. Geriye kalan tüm herşey ‘İzmir Organizasyon’ ve ekibinde. Levent Marina’dan ekibimizle ve teknemizle yola çıkıyor, Pasaport’a yanaşıyor, Pasaport’taki hazırlığımızı tamamlıyoruz. Kırmızı halı ve 4 adet yer volkanını teknenin yanaşacağı yere yerleştiriyoruz. Siz kafede, sevdiğiniz kişi herşeyden habersizken fotoğrafçımız ve profesyonel kameramanımız gizli görüntülerinizi alıyorlar. Nihayet teknemiz yaklaşıyor,  kırmızı kalpli uçan balonlar ve kırmızı tüllerle özel olarak süslenmiş.  Eş adayınız bir süre şaşırıyor. Kim bilir, belki de meraklar içerisinde teknenin kime geldiğini düşünüyor.

Teknemiz 2. turunu yaparken, ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı dev pankart açılıyor ve size özel aşk müziği fonda. Mikrofonla sizin isimleriniz anons ediliyor ve tekneye davet ediliyorsunuz. Kırmızı halıdan yer volkanlarının ihtişamıyla geçiyorsunuz. Yürüyüş yolunda diz çökerek evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Her anınız fotoğraf ve video kaydına alınıyor. Ekibimizin yardımlarıyla tekneye bindiriliyorsunuz. Teknede sizi, romantik bir şekilde hazırlanmış bir masa ve kamara bekliyor. Masanızda şampanyanız, cips, çerez ve atıştırmalıklarınız, kadehleriniz, özel dekoratif objeler, şamdan ve mum bekliyor. Şampanyanızı patlatmak üzere, havanın da müsaitlik durumuna göre sizi arka güverteye alıyoruz.

Ön güvertede şampanyanızı yudumlarken özel anlarınızı fotoğraf ve video kaydına alıyoruz. Daha sonra eşsiz bir anı olarak kalması için eş adayınızla birlikte sizi dümene alıyoruz. Fonda ses sistemimizden size özel aşk müzikleri ya da bizim size önerebileceğimiz müzik listeleri çalıyor. Uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyor, 1 saatlik Körfez turunun ardından Pasaport İskelesi’ne geri bırakılıyorsunuz. Organizasyon sonrası, size özel şarkıyla, video görüntülerinizin kurgulanıp montajlandığı video klibi size hediye ediyoruz.

Pasaport Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Lüks Yelkenli Tekne Kiralama: Eğitim amaçlı kullanılan lüks yelkenli teknelerimizle 1 saatlik bir Körfez turuna çıkarılıyorsunuz. Teknenin kamara, ön ve arka güverteleri sizin için süsleniyor.

Özel Dekoratif Objeler: Kırmızı renk ağırlıktaki dekoratif objeler, cam fanuslar, küçük dekoratif fenerler, kandil lambaları, mumlar, denizci fenerleri, uçan balonlar ve tüller teknenin romantik havasını tamamlıyor.

Uçan Balonlar : Yaklaşık 10 adet uçan balon, eş adayınızla birlikte gökyüzüne bırakmak için sizin için kamarada bekliyor. Aynı zamanda denizci fenerlerine de 3’er tane toplamda 6 adet olacak şekilde öbek öbek iliştiriliyor.

Supla, Tabaklar, Şampanya, Atıştırmalıklar, Kadehler, Şamdan ve Mumlar : Teknenin kamarasında size özel hazırlanan masada dekoratif suplalarınız, servis tabaklarınız, şamdan, mumlar, şampanya, çerez ve cips atıştırmalıklarınız bulunur.

Strafor Harfler: Kalın kırmızı renkte strafor harflerle ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı, kırmızı peluş otrişlerle ve led ışıklarla süslenir.

Ses Sistemi ve Müzik: Teknede tur boyunca çalacak olan müzikler bilgisayar ya da harici bellek yardımıyla ses sistemine uyarlanır.

Kırmızı Halı: Pasaport İskelesi’nde tekneye bineceğiniz alana serilir.

Yer Volkanları : Toplamda 4 adet 2’şer adet yer volkanları 2 sıra halinde karşılıklı olarak, kırmızı halının yanına, yürüyüş yoluna yerleştirilir. Evlilik teklifi esnasında uzaktan kumandalı sistemle ateşlenir.

Fotoğraf Çekimi: Organizasyon boyunca tüm özel anlarınız, kaliteli ve birinci sınıf ekipmanlarımızla, doğal takip fotoğrafı olarak çekilir. Organizasyon gününden itibaren 1 hafta içinde tarafınıza teslim edilir.

Profesyonel Video Çekimi: Organizasyon boyunca tüm özel anlarınız, kaliteli ve birinci sınıf ekipmanlarımızla kayda alınır. Seçtiğiniz bir müzikle, kurgulanıp montajlanarak, size özel bir video klip hazırlanır ve organizasyon gününden itibaren 1 ay içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Pakete Ekleme Çıkarma Yapılabilir Mi?

Pakete dilediğiniz eklemeleri yapabilir, istemediğiniz detayları çıkarabilirsiniz.

Önerilerimiz

  • Havai Fişek Gösterisi
  • Palyaço ile Hediye Servisi
  • Ekstra Yer Volkanları
  • Ekstra Fotoğrafçı ve Kameraman
  • Özel fotoğraf veya video slaytı sunumu ve teknede gösterimi
  • Tasarım Pasta
  • Pankart Yapımı (Size özel bir yazı ile)

**Size önermiş olduğumuz bu hizmetler, Pasaport Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu paketimizin içeriğinde olmayan, ekstra hizmetlerimizdendir. Paket fiyatı dışında, her biri ekstra olarak ücretlendirilecektir.