Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu İzmir Organizasyon

Piknik Organizasyonu

Firmanızın , kurumunuzun veya bireysel olarak motivasyon amaçlı yapacağınız büyük ölçekteki piknik organizasyonlarınızı İzmir Organizasyon olarak profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.Piknik etkinliklerinizde mangalcı başı, catering, şişme oyun parkurları ( dev kaydırak, canlı langırt, sumo güreşi, kuleli zıpzıp, rodeo , salto trambolin, top havuzu vb. ) , animatör ve animasyon hizmetleri, ses sistemi hizmetleri gibi bir çok hizmeti sizlere sunmaktayız.

İzmir Organizasyon firması olarak piknik organizasyonlarınızı firmanıza ve kurumunuza uygun konsept ile tasarlayıp hayata geçiriyoruz.

İzmir Organizasyon Piknik Organizasyonu Hizmetleri

  • Şişme Oyuncak Kiralama Hizmeti: Piknik organizasyonları ve outdoor aktiviteleriniz için misafirlerinize sunacağınız en eğlenceli ve keyifli hizmetlerden biri şişme oyuncak kiralama hizmeti. Organizasyon boyunca katılımcılarınıza sunacağınız şişme oyun parkurları ile hem eğlenceyi zirvede yaşatacak hem de hem yetişkin hem de çocuklara yönelik aktiviteler düzenlemiş olacaksınız. Canlı langırt, gladyatör, çekme basket, tırmanma dağı, rodeo, şut becerisi, bungee run, sumo güreşi gibi oyun parkuru seçeneklerimizle, profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla piknik organizasyonlarınızı eğlenceli bir şkilde planlıyoruz. Organizasyon mekanına ve misafirlerinizin yaş grubuna uygun şişme oyun parkurlarımızla ilgili detaylı bilgiyi firma yetkililerimizden alabilir, piknik organizasyonlarınızı planlayabilirsiniz.
  • Animasyon Himetleri: Piknik organizasyonları ve açık alan aktivitelerinize renk katan animasyon ekibimiz palyaço, kostümlü karakterler, çizgi film maskotları ve tahtabacak gibi animasyon gösterileriyle konuklarınıza unutamayacakları bir gün planlıyorlar.
  • Animasyonlu Yiyecekler: Pamuk şeker, patlamış mısır, kağıt helva, dondurmacı gibi sokak satıcıları hizmetimizle, misafirlerinize özledikleri geleneksel lezzetlerimizi sunuyoruz.
  • Barbekü ve Mangal Hizmeti: Piknik organizasyonlarının en önemli hizmetlerinden biri de barbekü ve manga ikramları, Profesyonel aşçılarımız tarafından pişirilen yiyecekler servis elemanlarımız tarafından davetlilerinize servis ediliyor. Terchinize göre kahvaltı servisi ve piknik yemekleri gibi seçeneklerimizle de piknik organizasyonlarınzda msafirlerinize lezzetli ikramlar yapabilirsiniz.
  • Prodüksiyon Hizmetleri: Profesyonel fotoğraf ve profesyonel video çekimleriyle eğlenceli aktivitelerinizi kayıt altına alıyor ve organizasyon sonunda kurgulanmış ve montaklanmış video klibinizi size hediye ediyoruz.
  • Müzik Hizmetleri: Piknik organizasyonlarında enerjiyi yüksek tutmak ve misafirlerinizin keyifli vakit geçirmesi için, profesyonel DJ hizmeti veriyoruz. Dilerseniz bando ekibi gibi müzik gruplarımızla etkinliklerinizde müzik hizetlerimizden yararlanabiliyorsunuz.
  • Ekipman Temini: Masa, sandalye, puf, minder, ses sistemi ve ışık gibi ekipman ve malzeme ihtiyaçlarınızı kaliteli ekipmanlarımızla kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti veriyoruz.
  • Piknik ve Panayır Oyunları: Piknik sunucusu ve MC Show ile birlikte çuval yarışı, sandalye kapmaca, kırkayak, makyaj güzeli, hamster, kovayla su taşıma ve bardak kaydırma gibi piknik oyunlarıyla açık alan aktivitelerinizi unutulmaz yapıyoruz.

Comments are closed.