Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Restoranda evlilik teklifi organizasyonu, sizin belirlediğiniz ya da belirleyeceğiniz bir mekanda ya da ‘İzmir Organizasyon’un anlaşmalı olduğu lüks restoranlarda, titizlikle planlanıyor, organize ediliyor. Uzun yıllardır eskimeyen eskitilemeyen bir gelenektir restoranda evlilik teklifi yapmak. Şık ve zarif…Ancak bizler ‘İzmir Organizasyon‘ olarak farklı bir evlilik teklifi paketi sunuyoruz sizlere. Geleneklerin zarafeti, modern zamanın ihtişamıyla harmanlayarak. Şehrin en lüks ve elit restoranlarıyla anlaşarak projeye başlıyoruz. Restoranın müsaitlik durumuna göre sizin için yaklaşık 6 masayı rezerve ediyoruz. Böylece restoranın en özel masası sizin masanız oluyor. Masanızın ve çevresinin süslenmesi, fonda müzik dinletisi, yemek menünüz ve servisi, fotoğraf ve video çekimi size özel olarak gerçekleştiriliyor. Sizin için seçtiğimiz ve özenle süslediğimiz lüks restorana, romantik bir ambiyans katıyoruz. Tek yapmanız gereken eş adayınızı bu sürprize ikna etmek ve mekana habersizce getirmek.

Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Herkes restorana gider. Asıl amaç yemek yemek bile olsa kimi zaman hoş sohbet, tanıdık yerler ya da arkadaşlarla buluşma mekanı olabilir restoranlar. Fakat sıradan bir yemek ya da arkadaş buluşması, sizin için unutulmaz bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonuna dönüşebilir. Anlaşmalı olduğumuz şehrin en iyileri ya da sizin belirlediğiniz başka bir restoranda size özel yaptığımız süslemeler ve dekorlarla sizleri karşılıyoruz. Tüm gözler sizde, müzik ve alkışlar sizin ilk adımlarınızla birlikte başlıyor. İzmir Organizasyon’un profesyonel fotoğraf ve kamera ekibi o anları saniye saniye kaydediyor. Bizim seçtiğimiz restoranda yemek menüsü, içecekleri başından seçilmiş ve size ekstra bir soru sorulmadan tüm servis birinci sınıf bir hizmetle masanıza gelmeye başlıyor. Size ve sevdiğinize de İzmir Körfezi’ni gören bu restoranda ya da seçtiğiniz başka yerde bu anın keyfini çıkarmak kalıyor. Profesyonel kurgu ekibi sizin için en güzel detayların kaydedildiği bir video klip hazırlıyor, fotoğraf arşiviniz ile birlikte teslim edilen video klibiniz ile bu anlar artık ölümsüz.

Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

Restoranda evlilik teklifi organizasyonu paket içeriği, sizin seçeceğiniz mekana göre değişiklik gösterebilir. Mekana göre değişmeyen paket içeriğimiz aşağıdaki gibidir.

Ahşap Denizci Fenerleri : Eskitilmiş denizci fenerleri, mekanın durumuna göre, yürüyüş yolu olarak da kullanılabilir, dekoratif olarak restoranın çeşitli yerlerine de yerleştirilebilir ya da masanızı çevreleyebilir. İçerisine kırmızı mumlar ya da kandil lambaları yer
Ferforje Denizci Fenerleri : Ferforje denizci fenerleri, içerisinde dekoratif mumlarla restoranın uygun görülen yerlerine yerleştirilir.
Özel Dekoratif Objeler, Ürünler : Kırmızı renkteki kalp şekiller, love yazıları ve bunlar gibi romantik objelerle, restoran ve yemek yiyeceğiniz masa süslenir.
Strafor Harfler : Kırmızı büyük strafor harflerle, masanızın önüne  ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı yazılır.
Şamdan ve Mumlar : Şık ve zarif şamdan, yemek masanızın ortasına yerleştirilir, kırmızı renkte ince dekoratif mumlarla  romantik atmosfer tamamlanır.
Suplalar : Yemek masanız ortamın atmoserine ve dekorasyonuna uygun suplalarla servise hazır hale getirilir.
Şampanya ve Kadehler : ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı stickerla süslenmiş şampanya, patlatmanız üzere kadehlerinizle birlikte masanızda hazır sunulur.
Yer Volkanları : Mekanın uygunluk durumuna göre, uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları, organizasyonun belirli ve önemli anlarında ateşlenir.
Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar, en özel anlarınız, fotoğrafçımız tarafından, doğal takip fotoğrafı olarak alınır.
Profesyonel Video Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar, özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonunda, size özel şarkıyla kurgulanmış montajlanmış bir şekilde, video klip olarak size hediye edilir.
Müzik : Size özel şarkıların çaldığı müzik, romantik yemeğinizde size eşlik ediyor.

Restoranda Evlilik Teklifi Paketinde Değişiklik Yapabilir miyim ?

Restoran evlilik teklifi paketine dilediğiniz eklemeleri yapabilir, paketten istemediğiniz detayları çıkarabilirsiniz.

Organizasyonun yapılacağı mekana özel araç transferi, evden çıkış anınızı da görüntülemek ve kayda almak için ikinci kameraman ve fotoğrafçı, palyaço ya da melek kostümüyle eve hediye ya da uçan balon servisi, havai fişek gösterisi, butik pasta yapımı ve servisi, müzisyen temini gibi eklemeler yapabilirsiniz. Lüks restoranda evlilik teklifi paketine yapacağınız her bir ekleme ekstra ücretlendirilecektir.