Sinemada Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Romantik Evlilik Teklifi Organizasyonu

Beyaz perdede bu kez sizin hikayeniz izleniyor. Sevdiğiniz kişi ile hayatınızın filmini izlemeye var mısınız? Sinemada evlilik teklifi organizasyonu size uygun bir paket olabilir.

Sevdiğiniz kişi için sıradan bir gün… Onu güzel bir filme gitmek üzere ikna edin. Bizlerde profesyonel ekibimizle organizasyonu yapacağımız anlaşmalı lüks sinemamızda, sizlerin o özel anınızı organize ediyor olalım. Filmi izlemeye başladınız. Sinema seyircisi hazır. Filmin ortasında eş adayınıza bir sürpriz geliyor. Hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz…Beyaz perdeye sizin fotoğraf veya videolarınız yansıtılıyor. Eş adayınızın o mutlu anına sinema seyircimiz de eşlik ediyor. Beyaz perdenin önünde sevdiğiniz insanın beklediği evlenme teklifini yapıyorsunuz. Anlarınız fotoğraf ve video kayıtlarıyla ölümsüzleştiriliyor.

Sinemada Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Sinema salonunda sürpriz evlilik teklifi. Hikayenizi bir film gibi anlatmanıza yardımcı oluyoruz. Sinemaya gitmeyi kim sevmez ki? Peki hangimiz kendimizi o beyaz dev perdede hayal etmedik? Sevdiğiniz kişiyle sıradan bir günde gidilecek bir filmin sonsuza dek unutulamayacak bir güne, bir filme, sürpriz bir evlilik teklifine dönüştürmeye hazır mısınız?İzmir’de anlaşmalı olduğumuz sinema salonumuzda belirlenen tarihte, sizin için sinema salonunun içerisine sürpriz uçan balonlar, sürpriz çiçek buketiniz, gizli kamera ve fotoğraf makinelerini yerleştiriyoruz. Sizden daha önce istediğimiz video ve fotoğraflarınızı, sadece size özel bir tasarım ve klibe dönüştürüp, sinema salonunda izlenmeye hazır özel bir formata dönüştürüyoruz.

Önceden belirlediğimiz ve size verilmesini sağladığımız biletleriniz ile koltuklarınıza oturduğunuzda, artık eş adayınızın sürpriz evlilik teklifinize vereceği şaşkın ve mutlu ifadeleri izlemeye hazırsınız. Filmden önce verilen fragman ve reklamlarda, ya bir reklam filmi gibi ya da bir film fragmanı gibi sürpriz evlilik teklifinizi gerçekleştiriyoruz. Tüm salonun, unutamayacağınız sürprizinize tanık olduğu evlilik teklifi organizasyonunuzun tüm kaydını size bir klip oluşturarak teslim ediyoruz.

Sinemada Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Özel Montaj : Video ya da fotoğraflarınız, profesyonel kameramanımız tarafından, sinema perdesine uygun formata dönüştürülüyor.
Fotoğraf Çekimi: Organizasyon süresince, gizli fotoğraf çekimleri ve sonrasında da doğal takip fotoğrafı olarak yapılıyor.
Profesyonel Video Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar, özel anlarınız, kameramanımız tarafından video kaydına alınıyor. Organizasyon sonunda sizin şarkınızla hazırlanmış, kurgulanmış ve montajlanmış video klibiniz size hediye ediliyor.

Uçan Balonlar : Mutluluğunuza çocuksu bir neşe katmak için 10 adet kırmızı kalpli uçan balonlarımız, ekip arkadaşlarımız tarafından eş adayınıza veriliyor.
Çiçek Buketi : Sevdiğiniz kişiye özel şık bir çiçek buketi bu anlamlı gün için sunuluyor.

Sinemada Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketinde Değişiklik Yapılabilir mi ?

Standart paketimizde lokasyon değişikliği ve ekstra istekleriniz olması durumda paket fiyatı üzerinden değişiklik söz konusu olmaktadır.Aklınızdaki evlilik teklifi düşüncesi ile mevcut paketlerimize ekleme çıkarma yapabilmekteyiz. Paket dışında olan herhangi bir hizmet isteğiniz, ekstra olarak ücretlendirilecektir.

Sinemada evlilik teklifi organizasyonu paketine ek olarak, palyaço ile hediye servisi, tasarım pasta yapımı ve sunumu tercih edebileceğiniz hizmetlerden bazılarıdır. Tüm bunlar ekstra ücrete tabidir.