Sinemada Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sinemada Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sinemada Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sinemada sürpriz evlilik teklifi organizasyonu; siyah beyazından tutun da sessiz olanına, renkli olanından digital olanına kadar bir büyüdür sinema…İnsan destek alabilir sinemadan sonsuz aşkını anlatmak için. Ve yine fırsat bulabilir sinemada yok olmak için…Ağlar mesela sinema perdesinde gördüklerine aynı zaman da güler de. Gerçekten o kadar birbirine yakındır ki bu anlar “büyüye yüz tutmuş gibi hissedersiniz. Belki her şey anlamsızken ilk kendinize kaçtığınız yerdir sinema. Her şeyi ilk hissetmenin zamanıdır sinema aslında; ilk aşktır, ilk nefrettir, belki ilk öpücüktü, belki ilk kaybediş ve özlemdir. Sinemanın beyaz perdesinin boyutu ve şekli önemli değildir evlilik teklifi organizasyonu için bu esnada; çünkü sinema göz kapaklarında oynar birbirini çok seven çiftler için aslında. Buradan hareketle bizleri internetten ve youtube videolarımızdan uzun uzun araştırıp inceleyen Mahmut bey yapmak istediği evlilik teklifine bir türlü karar verememişti. Nişanlısı Ezgi hanıma unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak isteyen Mahmut bey bizlerden feyz almak istedi. İzmir Organizasyon ekibi olarak kendisinin ve Ezgi hanımın neleri sevdiğini sorduk. Ardından evlilik teklifi organizasyonumuza karar verebilmek adına daha önce üzerine bastıra bastıra harikalar katıp, güzel detaylarla imzaladığımız evlilik teklifi organizasyonlarımızı birlikte izledik. Mahmut bey özellikle arkadaşlarının da bu organizasyonda kendilerini yalnız bırakmak istemediğini bu muhteşem evlilik teklifi organizasyonuna da şahitlik etmek istediklerini belirtti. Biz de kendisine teknede evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu, restoranda evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, sinemada sürpriz evlilik teklifi organizasyonu gibi paketlerimizden derlenmiş olan video ve fotoğraflarımızla görsel bir sunum izledik. Mahmut bey birbirinden güzel evlilik teklifi organizasyonlarının içinde sinemada sürpriz evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili olana karar verdi. Kız arkadaşı Ezgi hanımın filme ve beyaz perdeye olan ilgisinden yola çıkarak kendi hikayelerini bir beyaz perdeye yansıtmaya karar verdi. Böylelikle Ezgi hanımı kandırmak bu sinemada sürpriz evlilik teklifi organizasyonunda Mahmut bey için oldukça kolay olacaktı. Mahmut beyle telefonda tüm detayları konuştuktan hızlı hareket etmemiz gerekliydi çünkü organizasyon tarihi ertesi günü gösteriyordu. Saatler saatleri kovalarken herşeyi detaylı ancak hızlı yapmamız gerekiyordu sinemada sürpriz evlilik teklifi için. Organizasyonumuzun ilk hazırlıkları için ekip arkadaşlarımızla depomuzda malzemeleri hazırlamak için buluştuk ve yola koyulduk.

Sinemada Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Mahmut beyle evlilik teklifi organizasyonu için başından beri görüşen ekip arkadaşımız kendisiyle o gün de temas içindeydi ve organizasyondan tam 2 saat önce yerlerimizi almıştık. Mahmut beyin montaj ekibimize gönderdiği, nişanlısı Ezgi hanımla çeşitli zamanlarda ve yerlerde çekildiği video ve fotoğrafları kurgudan geçirdik. Montaj ekibimiz ekstra güzel bir melodi eşliğinde bir video klipte buluşturmuştu ekrana yansıyacak bu görüntüyü. Çiftimizin önce istediğimiz video ve fotoğrafları, sadece onlara özel bir tasarım ve klibe dönüştürüp, sinema salonunda izlenmeye hazır özel bir formata dönüştürdük.  Bu video klip beyaz perdeye filmin ikinci yarısına başlarken yansıtılacaktı. Mahmut beyden aldığımız tüyolara göre Ezgi hanım aksyon film hayranı olduğunu öğrendik. Alsancak’ta bulunan İzmir’de en eski ve revaçta olan anlaşmalı olduğumuz sinema salonunda tam da genç çiftimize uygun festival dalında bir film vizyona daha yeni girmişti. Bir öncesinden yapmış olduğumuz rezervasyon; deri ve rahat koltukları olan bir VIP sinema salonuydu. Genç çiftimize harika bir zaman geçirtme niyetindeydik. Yaklaşık yirmiye yakın uçan balon ve harika gül demetiyle örtüşmüş bir buket çiçek Ezgi hanım için kendisine takdim edilmek üzere özenle hazırlanmıştı. Özel çekimlerde 4k görüntüsünü yakalamak ve sinema karanlığında rahat çekim yapmak adına, daha önceden salonda çeşitli görüntüler aldık ve çekimlerimizden emin olup makinelerimizi sinema salonuna kurduk. Ekip arkadaşlarımız inandırıcı olmak, sinema salonunun kalabalık gözükmesi ve gizli çekim kurgu yapabilmek adına filmin ilk yarısını taze çiftimizle birlikte uzak lokasyonlarda filmi izleyeceklerdi. Mahmut beyin yönlendirmesiyle gelen genç çiftimizin iş arkadaşları da yerlerini aldılar sinema salonunda. Artık her şey hazırdı. Hatta sinema salonunun giriş deskinde genç çiftimiz için kurgulanan bilet bile. Her şey inandırıcı olmalıydı. Mahmut beyle son kez teyitleştik ve yerlerimizi aldık.

Beyaz Perdede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Filmin başlamasına daha on dakika vardı. Ezgi ve Mahmut çifti kapıda el ele göründüler. Mahmut beyin heyecanı görülmeye değerdi. Mahmut bey bilet deskine gidip bileti internetten aldığını söyleyip bir numara verdi. Bilet deskindeki görevli de tamamen kurgu olan daha önceden hazırladığımız bilet çıktısını Mahmut beye uzattı. Ezgi hanım kendisine yapılacak olan sinemada sürpriz evlilik teklifi organizasyonundan habersiz Mahmut beyle gülümseyerek sohbet ediyordu. Artık film saati gelmişti ve bizden biri olan sinema görevlisi arkadaşımız elinde fenerle bilete bakarak genç çiftimize yerini göstermişti. İzmir organizasyonu ekibi olarak birbirimizi hiç tanımıyormuşuz gibi faklı dakikalarda birer ikişer filmin gösterileceği salona girdik. Zaten tüm iş arkadaşları tarafımızca yerlerine görünmeyecek nizamda yerleştirilmişti.Işıklar kapandı ve film başladı. Bu esnada biz de filmi seyreder gibi yapıp hiç renk vermeden genç çiftimizin fotoğraflarını farklı açılardan yakalamaya başladık. İlk yarı bitmişti ve filmin arasına çıkmıştık biz de genç çiftimizin arkasından. On dakika aradan sonra taze çiftimiz tekrar koltuklarındaki yerlerini aldılar. Filmin ikinci yarısı başlamadan değişik film fragmanları ve reklamlar bitmişti. İşte o heyecanlı beklediğimiz sinemada evlilik teklifi organizasyonumuz start almıştı. Önce harika bir müzikle ve Ezgi hanımın ve Mahmut beyin görselleri beyaz perdeye yansıdı. Ezgi hanımın şaşkın bakışları gözyaşlarına dönüştü. “Benimle evlenir misin” yazısı perdeye yansıdığında Mahmut bey Ezgi hanımın elinden tutarak beyaz perdenin önüne getirdi ve önünde daha önceden hazır olan tek taş yüzüğü Ezgi hanımın parmağına taktı. Ezgi hanım ışıklar da açılınca arkadaşlarını farkedince şaşkınlığını gizleyemedi ve kahkalar attı. Ezgi hanımın “Evet” cevabı hiç gecikmedi. Akabinde birbirine sarılan çift dans etmeye başladılar. Sinema salonunda hazır bekleyen kırmızı uçan balonlarımızı ve çiçek demetini Ezgi hanıma uzatan ekip arkadaşlarımız bu anları video ve fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdiler. İzmir organizasyon ekibi olarak Ezgi ve Mahmut çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.