Sıra Dışı Evlenme Teklifi Fikirleri

Sıra Dışı Evlenme Teklifi Fikirleri İzmir Organizasyon

Sıra Dışı Evlenme Teklifi Fikirleri

Büyük babalarımızın büyük annelerimize, babalarımızın annelerimize yaptıkları evlenme teklifleri, hemen hemen birbirlerine benzerler. Ananemizden annemizden dinlerken hepimiz duygulanırız. Eskiler romantiktir, aşkın hakkını verirler. Peki ya şimdikiler? Teknolojiyle iç içe olan bizler? Dünyanın her yerinden bilgi toplamanın kolay olduğu bu dönemde, bizler nasıl evlilik teklifi planları yapıyoruz?

Aşkın dönemi, teknolojisi, yaşı, kültürü yoktur. En masum haliyle aşk herkes için aynıdır. Aynı heyecan, aynı masumiyet, aynı heyecan duygusudur. Ama bizim dönemimizde, işler biraz değişti tabi. Artık bir buket çiçek ve bir tatlı sözle yapılan evlenme tekliflerine, birbirinden ilginç konseptler de ekleniyor. Dünyanın dört bir yanından, sıra dışı evlenme teklifi fikirleri çıkıyor. Su altı, gökyüzü, yer altı fark etmiyor. Romantizm her yerde yaşatılıyor. Dedelerimizin babalarımızın romantik ve masum aşkını saygıyla yad ediyor, son zamanlarda trend olan sıra dışı evlenme teklifi fikirleri ve evlenme teklifi konseptlerinden bahsediyoruz size.

Sıra Dışı Evlenme Teklifi Fikirleri

Gökyüzünde İlanı Aşk

Yeşilçam filmlerine gidiyoruz ve ‘Vecihi’ geliyor aklımıza Son zamanlarda romantik beylerimiz tarafından çok fazla tercih ediliyor. Sizler de gökyüzünde romantik bir tur, bir buket kırmızı gül ve özel notlarla, sıra dışı bir evlenme teklifi planlayabilirsiniz. Üstelik artık bu tarz organizasyonlar, organizasyon firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. Helikopterin kiralanması, özel araçla transfer, yemek organizasyonu, müzik hizmeti, profesyonel fotoğraf ve profesyonel video çekimi hizmeti gibi tüm detaylar sizin için hazırlanıyor. Sevdiğiniz kişiye romantik ve sıra dışı bir evlenme teklifi yapmak isterseniz, gökyüzünde ilanı aşk konseptini değerlendirebilirsiniz. Ancak dikkat edin, sevdiğinizin yükseklik korkusu, uçak ya da helikopter fobisi olmasın

Su Altında Romantik Bir Evlenme Teklifi

Dalmayı seven bir çiftseniz, sevdiğiniz kişiye su altında bir evlenme teklifi sürprizi hazırlayabilirsiniz. Su altında açacağınız ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankartla, eş adayınıza sıra dışı bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da bir akvaryum ziyaretinde, dalgıçların açacağı pankartla bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Dalış sevenler birbirinden farklı konseptlerle, çeşitli fikirlerle, su altında evlenme teklifini romantik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Flash Mob Evlilik Teklifi Konsepti

Flash mob, birbirini tanımayan bir grup insanın, önceden belirlenen programla, yer ve zamanda hareket etmeleri esasına dayanan sosyal bir aktivitedir. Flash mobla yapılan evlilik teklifleri ise, en sıra dışı evlenme teklifi konseptlerinden. Bunun bir çok yolu var, dilerseniz bir alış veriş merkezinde, isterseniz hava alanında ya da şehrin en işlek caddesinde. Profesyonel kişilerce ve güzel bir konseptle organize edebilirseniz, sıra dışı, romantik ve unutulmaz bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin, Türk bir gencin İsveç’te gerçekleştirdiği flash mob evlilik teklifi konsepti, tüm dünyada yankı uyandırdı. Konsept ise şöyle: Organizasyon mekanı şehrin en büyük alış veriş merkezlerinden biri. Günün kahramanı Jasmin’e evlenme teklifi etmek isteyen Gökhan, bir organizasyon şirketiyle birlikte tüm her şeyi planlıyor. Yaklaşık 80 kişilik bir koro, Jasmin alışveriş merkezine geldiğinde şarkı söylemeye başlıyor. Şarkının sonuna doğru, Jasmin’in etrafında bir halka yapıyorlar. Kalabalıkların ardından Gökhan geliyor ve diz çöküp evlenme teklifi ediyor. Güzel ve başarılı bir senkronizasyon ile, çok konuşulan sıra dışı bir evlenme teklifi gerçekleştiriliyor.

Flash mob konseptli evlenme teklifine bir diğer örnek ise, hava alanında gerçekleştirilen bir organizasyon. Sevgilisini hava alanında karşılamak isteyen romantik ve sürpriz sever gencimiz, kalabalık ve profesyonel bir dans ekibiyle bir sürpriz hazırlıyor. Sıra dışı evlenme teklifi fikirleri listemizde üst sıralarda olmayı hak ediyor.

Palyaço İle Yapılan Evlenme Teklifi Konsepti

Sürpriz denilince akla hediye gelir. Bizler de sevdiğiniz kişiye hediye veriyoruz. Ancak sıradan bir hediye servisi değil bu. Sevimli profesyonel bir palyaço tarafından verilen hediye. Evlenme teklifi organizasyonu öncesi, sürprizi bir palyaço başlatıyor. Profesyonel palyaço, sevdiğiniz kişinin iş yerine ya da evine çeşitli hediyelerle, notlarla ve uçan balonlarla gidiyor. Organizasyon saati için hazırlanması gerektiğini, onu büyük bir sürprizin beklediğini söylüyor. Organizasyon saati geldiğinde, eş adayınızı özel transfer aracına bindiriyor ve organizasyon mekanına getiriyor. Yaratıcılık, hayal gücü, profesyonellik gerektiren sıra dışı evlenme tekliflerinden biri. Sevdiğiniz kişiye romantik ve sürpriz bir evlenme teklifi etmek istiyorsanız, bu fikri değerlendirebilirsiniz.

Kumsalda Verilen Bir Parti

İsterseniz yaza veda, isterseniz yaza merhaba konseptli isimli bir parti düzenleyin. Sizin için özel olan plajlardan/kumsallardan birini, gazebolar, çiçekler, fenerler, ışıklar ve müziklerle bir parti mekanına dönüştürün. Yaza merhaba partisi ya da yaza veda partisi -nasıl bir isim vermek isterseniz-, aslında sevdiğiniz kişi için hazırlanan sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu. En yakın arkadaşlarınız ve dostlarınızla, bir parti havasında evlenme teklifinizi gerçekleştirebilir, ardından kıtlama yapabilirsiniz. Programın akışı, organizasyon mekanının dekoru, müzik ve diğer tüm hizmetlerle ilgili profesyonel kişilerden ya da profesyonel organizasyon firmalarından yardım almanız yararınıza olabilir. Kumsalda bir parti havasında gerçekleştireceğiniz evlilik teklifiniz, en sıra dışı evlenme teklifi konseptlerinden biri olacaktır.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.