Karşıyaka Yelken Kulübü Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu

Akdeniz’in incisi İzmir’in muhteşem deniz manzarası eşliğinde unutulmaz bir organizasyona daha imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Murat Bey’in tercihleri göz önüne alarak ekibimiz tarafından İnci Hanım için Karşıyaka Yelken Kulübü sürpriz doğum günü organizasyonunu gerçekleştirdik.

Çiftimizin evlilik yıl dönümü tarihi ile İnci Hanım’ın doğum günü tarihinin birbirine yakın olduğunu öğrendik. Sürpriz doğum günü ile başlayan organizasyon planı, evlilik yıl dönümüyle birleştirilerek birbirinden özel iki mutlu olayı kutladık. Sadece bizim anlaşmalı olduğumuz ve ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanan Karşıyaka Yelken Kulübü’nde, sempatik ailemiz için gerekli hazırlıklar yapılarak mekan özel olarak süslendi. Havanın ılıman olduğu İzmir’in en güzel zamanlarında, imbat rüzgarının ferahlatıcı esintileri eşliğinde sürpriz doğum günü organizasyonu başarıyla amacına ulaşmış oldu. Sürprizlerin bitmediği organizasyonun ikinci kısmı için, özel olarak süslenen lüks tekneye geçildi. Çiftimiz ve biricik kızları, ailecek şaşkınlık ve mutlulukla dolu bir gün geçirdiler.

Karşıyaka Yelken Kulübü Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu Hazırlıkları

Çiftimiz sevimli kızı ile gelecekleri ve iki önemli olayda aynı gün kutlanacağı için öncelikle organizasyon planı çıkarıldı. Depo ekibimiz Karşıyaka Yelken Kulübü Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu için gerekli ekipmanları hazırladılar. Ses ve ışık sistemi, süsleme malzemeleri, gazebo, masa, kandiller, atıştırmalıklar, fenerler… Hazırlanan malzeme, saha ekibimiz tarafından belirlenen günde, sabahın erken saatlerinde organizasyon alanına götürülerek kurulumlarına başlandı.

Yürüyüş yoluna bütününe sağlı sollu olacak şekilde fanuslar yerleştirildi. Fanusların içine led ışıklar yakılarak konuldu. Uçan balonlar, helyum gazıyla şişirilerek fanuslara sabitlendi. Gecenin karanlığını bölerek etrafı aydınlatacak olan yer volkanları uçan balonları etkilemeyecek şekilde yürüyüş yolu boyunca belli aralıklarla döşendi. Çiftimizin en sevdiği şarkıları rahat bir şekilde dinleyebilmeleri için iskeledeki kuleye kabin ve mikser çıkarılarak ses sistemi kuruldu. İskelenin diğer yarısına ise boydan boya kırmızı halı döşendi. Halının etrafına çiftimiz için özel olarak süslenen büyük beyaz yürüyüş yolu dekoru yerleştirildi. Dekorun üzerine ekibimiz tarafından belirlenen kombine uygun beyaz güller yerleştirildi. Dekorun içine ise ortamı romantik bir şekilde aydınlatacak kandiller yakıldı ve dekorun etrafına uzaktan kumandalı yer volkanları kuruldu.

Kırmızı halının sonuna büyük beyaz masa ve şık sandalyeler konuldu. Beyaz masanın üzerine kırmızı servis örtüsü serilerek masaya uygun servis tabakları açıldı. Masanın ortasına konulan şamdanın etrafı çeşitli boncuk ve led ışıklarla süslendi. Şampanya, kuruyemiş, meyve gibi atıştırmalıklarla masa donatılarak hem göze hem damağa hitap edildi. İnci Hanım için şeker hamurundan özel olarak yaptırılan kırmızı gül motifli pastamız ise organizasyon için hazır olarak bekletildi.

İskelede doğum günü organizasyonu hazırlıkları son sürat devam ederken denizde diğer ekibimiz lüks teknemizi evlilik yıl dönümü için hazırlamakla meşguldü. Teknenin dışına kalpli balonlar şişirilerek bağlandı. Kameranın içi yıl dönümü organizasyonuna özel olarak hazırlanan çeşitli romantik dekorlar kullanılarak süslendi. Organizasyon öncesinde aldığımız çiftimizin fotoğrafları zaman tüneli hissi verecek şekilde düzenlendi. Teknenin ortasındaki masa çeşitli boncuklar, ortama uygun kırmızı dekorlar, strafor harflerle ‘’Seni seviyorum’’ yazısı, fanuslar, fenerler ve uçan balonlarla süslendi.

Karşıyaka Yelken Kulübü Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu Zamanı

İnci Hanım, Murat Bey ve biricik kızları İnci ile birlikte belirlenen saatte organizasyon alanına geldiler. Murat Bey’in yönlendirmesiyle evden alışveriş bahanesiyle çıkıldığı için organizasyon alanı İnci Hanım için tam bir sürpriz oldu. Ailecek yürüyüş yolundan geçerken adımlarıyla uyumlu olarak yer volkanları ekibimiz tarafından ateşlenmeye başlandığında ailemizin yüzündeki mutluluk ifadesi en az onlar kadar, bizi de mutlu etti. Organizasyonun ilk anından, son anına kadar şaşkınlığını ve mutluluğunu belli eden İnci Hanım’a ve ailesine, organizasyon gününde yaşadıkları mutluluğun bir ömür boyu sürmesini diliyoruz.

Karşıyaka Yelken Kulübü Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu Fotoğraf Galerisi

 

Karşıyaka Yelken Kulübü Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu Videosu