Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır ?

Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Sürpriz evlilik teklifi nasıl yapılır?, nerde evlenme teklifi yapmalıyım? Evlilik teklifini yaparken hangi sözleri söylemeliyim? Sürpriz evlilik teklifi nasıl yapılır? gibi sorular varsa aklınızda; aşk sizin de kapınızı çalmış demektir. Unutulmaz bir evlilik teklifi nasıl yapılır sorusu tam da karşındadır.

“Birbirini gerçekten seven iki kişi, gerçekten birbirlerine bağlanacaklarsa, evliliğin iradeyi yansıtan bir karar olması gerek. Ve bu kararın her gün yaşanması gerek. Olaylar zor olsa, vazgeçmek de istesen; insanın karara bağlı kalması gerek. Bu seçime ve birbirlerini sevmeye… Bu bağ bir iplik olsa bile… Benimle evlenir misin?” …tabi ki de bilinen bir replik…muhteşem bir filmin en güzel karesi de diyebiliriz…

Zamanın hiç de önemi yok. Öyle ya da böyle bir flört dönemi geçirdiniz ve artık evlenme zamanının geldiğini düşünüyorsunuz ve hatta düşlüyorsunuz. Hayatının kadını olduğundan emin olduysanız. Bunun üzerine bir süre iyice düşünmüş olmalısınız. Evlilikte ilk aşama, bildiğiniz gibi “Sürpriz Evlilik Teklifi.”

Bayım, bu yazı aşık olan size tabiki…Elbette bazı istisnalar hariç, genelde teklifi yapan erkek tarafı olduğu için sürpriz evlilik teklifi önerilerimiz daha çok beylerin işine yarayacak.

Beyler, kendinizi evliliğe hazır hissediyor ama biraz utanmaktan, biraz da hangi yöntemle sürpriz evlilik teklifi edeceğinizi bilememekten, bir türlü konuya giremiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı sağlayacak bir harika bir yazı ile İzmir Organizasyon fikirleri tam da karşınızda duruyoruz. Aşağıdaki sürpriz evlilik teklifi önerilerimiz arasından biri mutlaka size uyacak!

Sürpriz Evlilik Teklifi Detayları

Evlilik Teklifi Organizasyonu Yüzük Seçimi
Evlilik Teklifi Organizasyonu Yüzük Seçimi

Ne zaman; Zamanı iyi ayarlaman gerekli.  Bazen zaman kendi kendini seçer. Özellikle başka şehirlerde yaşıyorsanız.

Ya da laf arasında sevdiğin kadının evlenmek istediği tarihi iyi anlamaya çalış. Düğünü organize etmek için nişanlı olarak geçirmek istediği belli bir mevsim, ay ya da zaman aralığı varsa bu tarihlerden faydalanabilirsiniz. Yaz düğünü istediğinden bahsettiyse örneğin, yaklaşık altı ay öncesinden evlilik teklif etmeyi düşünebilirsiniz.

Özel günlerde mesela sevgililer günü ya da doğum günlerinde evlilik teklifi etmenin hem avantajları hem de dezavantajları vardır. Bir yandan bu tarz günler olayı daha anlamlı ve sürpriz içinde sürpriz hâle getirebilir, özellikle aile bir araya gelmişse ve çok sevinçli bir ortam varsa. Diğer yandan teklif yıl dönümünü hep o özel günle paylaşmak durumunda kalırsınız.

Nerede; Sürpriz evlilik teklifinizi nerede yapacağınız işin en önemli kısmıdır. Bu ya sizin hayaliniz ya da sevdiğinizin hayali olacaktır. Burası önemli; evlilik teklifi organizasyonu için doğru zaman seçimi. Hangi mekanları sever, nerelere gitmekten hoşlanır. Hayali bir kumsalda mı evlilik teklifi almak yoksa ucu bucağı görünmeyen bir plaza katında şık bir yemek yerken mi?.. Bu hafta sonu arkadaşlarınızla piknik yapmaya gittiğiniz bir orman bile olabilir hele ki yeşili ve doğayı seviyorsa.

Bunları düşünmeden önce ortak fikirler geliştirebilirsiniz. Çünkü duruma uygun olan ve ikinizin de memnun kalacağı bir yere odaklanmanız. Birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri düşünün hem sürprizi artırabilir hem de işiniz oldukça kolaylaşır.

Yüzük; Ne zaman, nerde kısmını geçtik. Sıra geldi sevdiğinizin kadının en değerli kılacağı ve en şık mühüre. Burada gerekli olan en önemli şey yüzüğün cinsinden, şeklinden çok ölçüsüdür. Bir şekilde onun arkadaşlarından yardım alabilirsin. Hiç bir şey yapamadınız yüzük ölçüsünü almak için sık kullandığı bir yüzüğü gizlice kaçırabilirsiniz.

Evlilik yüzüklerinde en çok tercih edilen modellerden biri hem fiyatının uygun olması hem de şık görüntüsü nedeniyle tektaşlar. Elbette firmalar tarafından tektaşlar da farklı desenlerde ve modellerde yapılıyor. Ancak şunu unutmayın ki modeller değiştikçe fiyatlarda da değişiklikler oluyor.