Teknede Aşk Dolu Sürpriz Doğum Günü ve Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede Aşk Dolu Sürpriz Doğum Günü ve Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kız arkadaşı Büşra hanıma sürpriz bir doğum günü organize etmek isteyen Nakip bey, bu özel günü daha da anlamlı ve unutulmaz kılmak adına konseptli ve güzel bir evlilik teklifini de eklemek istemiş. Bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirten Nakip beye evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz teknede evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzel bir sunum yaptık ve Nakip bey yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi konsepti için teknede evlilik teklifi paketimize karar verdi. Genç çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan bu evlenme teklifi organizasyonunun detaylarını, organizasyonun günü ve saati kararlaştırıldı. Artık Nakip için geriye sayım başlamıştı. Büşra hanımı ise göz kamaştırıcı sürprizler beklemekteydi.

Teknede Romantik Evlilik Teklifi Hazırlıkları Organizasyonu

Organizasyon günümüz gelmişti ve Nakip bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık dört saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan Büşra hanım, okula gitmek için Şirinyer İZBAN’a gelmişti. Nakip bey’in yönlendirmesiyle VIP aracımızın yanına gelen Büşra hanımı heyecanlı bir yolculuk bekliyordu.
Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz yemekler eşliğinde vakit geçirmesi için düzenlendi. Yemek mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için supleler, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Nakip bey heyecandan ve organizasyonun parçası olmak için bir saat önce teknemize gelmişti bile. Evlilik teklifi organizasyonumuzda en önemliği bütünlüğü tamamlamak için Nakip bey’in Büşra hanım için seçtiği yüzüğü görkemli pastanın içine yerleştirmiştik. Artık tekne evlilik teklifi organizasyonumuza start vermek için yerlerimizi almıştık.

VIP Araçla Evlilik Teklifine Yaklaşmak

VIP aracımızda teknemize doğru yolculuk yapan Büşra hanımın kalp atışları ve heyecanı görülmeye değerdi. Yolculuk esnasında, bir sağa bir sola, bir de telefonuna bakan Büşra hanım için tasarlanan göz bandını Karşıyaka Yelken Kulüp’ün önüne yaklaştığımızda takmasını istedik. Artık tekneye aracımızla yanaşmıştık. Nakip bey büyük bir nezaketle gelin adayımız Büşra hanımı teknenin önünde karşıladı ve göz bandını çıkarttı. Heyecanını ve mutluluklarını gizleyemeyen çiftimiz birbirleriyle kucaklaştılar. Kırmızı halıyı takip ederek tekneye varan çift, kendileri için özel seçilmiş şarap eşliğinde kusursuz hazırlanmış akşam yemeklerini seçkin melodiler eşliğinde yediler. Büşra hanım bu göz alıcı organizasyonun sadece doğum günü için hazırlanmadığını anlaması çok da uzun sürmedi. Yüzük kutusu pastasını Nakip bey’in seçtiği şarkıyla Büşra hanıma sunduk. Pastanın kapağını kaldırmasıyla yüzüğü gören Büşra hanıma bu özel gününde, mutluluğuna mutluluk kattığı gözümüzden kaçmadı. Yüzüğe iliştirilmiş “Benimle evlenir misin” yazısına naifçe “evet “ yanıtını alan Nakip bey de çok mutlu olmuştu. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz mutlu an(ı)larını şampanya patlatarak ve Büşra hanım için hazırlanan helyum dolu uçan balonları gökyüzüyle buluşturarak kutladılar. Şampanyalarını yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı ve bu dakikalar daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.