Teknede Kahvaltı Organizasyonu

Sevdiklerinizi tatlı bir sürpriz ile mutlu etmek istemez misiniz? Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, tanışma yıl dönümünüz ve daha bir çok özel günleriniz için İzmir Organizasyon, tatlı sürpriz paketleri ile sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. Tatlı sürpriz paketlerimizden, teknede kahvaltı organizasyonu paketi , sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinizi, en güzel şekilde kutlamanıza olanak sağlıyor.

Teknede Kahvaltı Organizasyonu Senaryosu

Sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için güzel bir sürpriz planlamak isteği ile bizimle iletişime geçiyorsunuz. Tüm ayrıntıları konuşuyoruz ve planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sürprizi yapmak istediğiniz yeri kararlaştırıyoruz. Size sadece sevdiğiniz kişi ile birlikte kararlaştırdığımız yere gelmek kalıyor. Geriye kalan her şeyi biz, sizin için düşünüyoruz ve uyguluyoruz. Sevdiğiniz kişiyi deniz kenarında huzurlu bir yürüyüş için dışarı çıkarın. Tatlı İzmir esintisi eşliğinde sevdiğinizle deniz kenarında yürürken, bir anda sizler için hazırladığımız tekneye doğru yöneldiğinizde sevdiğiniz, şaşkınlığını gizleyemeyecek.

Teknede sizi bekleyen ekibimizin titizlikle hazırladığı iştah açıcı bir kahvaltı sofrası sizi bekliyor olacak. Fonda en sevdiniz şarkılar çalacak. Romantik ezgiler eşliğinde yanınızda sevdiğiniz keyifli bir kahvaltı edeceksiniz. Kahvaltınız zengin bir çeşitliliğe sahip olacak. İzmir’in eşsiz manzarası, harika atmosferi size eşlik edecek. Sevdiğiniz kişi ile birlikte unutulmaz bir tekne gezintisi yaparak, kahvaltı edeceksiniz.

 

Teknede Kahvaltı Organizasyonu Önerilerimiz

Sürprizinizi daha da renklendirmek ve sevdiğiniz kişiyi daha da şaşırtmak isterseniz, sizler için bir takım önerilerimiz olacak.

  • Süsleme ve Dekorlar : İsterseniz sürpriz teknemizi sizler için dekoratif bir şekilde süslüyoruz. Aşkın rengi kırmızı tonlarında tül süslemeler ile teknemizi renklendiriyoruz. Kalpli uçan balonlar ile ortama tatlı bir hava katıyoruz. Kahvaltı masanızı çeşitli kalp ver eros şekilleri, love yazıları ile romantik bir ortam haline getiriyoruz. İçleri su ve kırmızı taşlar ile süslenen cam fanuslar ile göz kamaştırıcı bir atmosfer yaratıyoruz.
  •  Kırmızı Halı : Sizi tekneye ulaştıran yola boydan boya bir kırmızı halı seriyoruz. Bu kırmızı halının üzerinden sevdiğiniz kişi ile yürürken kendinizi çok özel hissedeceksiniz.
  • Denizci Fenerleri : Kırmızı halının iki yanına sağlı sollu estetik bir şekilde yerleştirilen eskitilmiş denizci fener dekorlarımız, bu özel gününüze nostalji katıyor.
  • Yer Volkanları : Kırmızı halıda yürürken, yürüyüşünüze senkronize olarak uzaktan kumanda ile ateşlenecek yer volkanları gözlerinizi kamaştıracak ve gününüzü aydınlatacak.
  • Müzisyen : Sevdiğiniz kişi ile romantik bir kahvaltı ederken, size eşsiz sesiyle bir kemanın eşlik etmesini talep edebilirsiniz örneğin.
  •  Fotoğrafçı & Kameraman Temini : Sevdiğinize yapacağınız bu tatlı sürprizi ölümsüz kılmak isterseniz alanında uzman fotoğrafçı ve kameran teminimizi ek olarak talep edebilirsiniz. Fotoğrafçılarımız, organizasyon boyunca en özel ve güzel anlarınızı doğal takip fotoğrafları ile yakalarlar. Yapılacak kamera çekimleri ile en güzel görüntülerinizden size özel bir video klip hazırlayabiliriz. Böylelikle sevdiğinizi mutlu ettiğiniz bu özel günü tekrar tekrar hatırlayabilir ve sevdiklerinize izletebilirsiniz. İstediğiniz zaman geri dönüp bakabileceğiniz güzel hatıralar oluşturabilirsiniz.

*Teknede kahvaltı organizasyonu içeriğine ek olarak sunduğumuz öneriler, ek hizmetlerdir ve fiyatta değişikliğe sebep olabilirler.