Teknede Kahvaltılı Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede kahvaltılı evlenme teklifi organizasyonu İzmir Organizasyon’un en revaçta olan organizasyonlardan biridir. 14 Şubat sevgililer günü tüm çiftler için önemli bir gün olup, evlenme teklifi organizasyonu yapmak için takvimin tüm günlerinin arasında paha biçilmez bir yer almıştır. Yaşar Bey de kız arkadaşı Fatma Hanım’a sürpriz bir teknede kahvaltılı evlenme teklifi organizasyonu yapmak için 14 Şubat Sevgililer Gününü fırsat bilmiş. Yaşar Bey, Mutluluk Teknesi‘ni internetten araştırarak bulup, İzmir Organizasyon’dan olan ekip arkadaşlarımıza ulaştı. Daha önce kusursuz ve titizlikle yapmış olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarından yola çıkarak bizlerle çalışmak istediğini vurgulayan Yaşar Bey’e profesyonel hazırlanmış kliplerimizi izlettik. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, restoranda evlenme teklifi organizasyonu, Kordonda evlenme teklifi organizasyonu, kumsalda evlenme teklifi organizasyonları gibi evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizden bahsettik. Yaşar Bey kız arkadaşı Fatma Hanım’ın çok şaşalı olmayan ama naif detaylardan hoşlandığının tüyosunu verdi. Bizlerle fikir telakisini rahatlıkla yakalayan Yaşar Bey’e teknede kahvaltılı evlenme teklifi organizasyonunu önerdik. Bu fikir kendisinin çok hoşuna gitti. Çünkü Fatma Hanım denizi ve Bostanlı semtini çok beğeniyordu. Bu defa Mutluluk Teknesi Bostanlı’dan genç çiftimiz için sürpriz teknede kahvaltılı evlenme teklifi organizasyon hareket edecekti. Biz Fatma ve Yaşar çiftine kahvaltılı evlenme teklifi organizasyonunu önerdik. Detaylar ve tüm zamanları kararlaştırdıktan sonra akrep ve yelkovan geri sayıma başlamıştı. Bizler için coşkulu Yaşar Bey için heyecanlı bir bekleyiş hakimiyetini almıştı.

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Deniz aşığı çiftimiz için çok sevdikleri Bostanlı sahilde başlayıp, Körfez turuyla devam edecek kahvaltılı evlenme teklifi organizasyonu planlamıştık. Çiftimizin yıllarca hatırlayacağı muhteşem bir anı olacak olan evlenme teklifi organizasyonunu, fotoğrafçı eşliğinde gerçekleştirip, ölümsüzleştirilen karelerinin mükemmelliğini, harika bir hava ve bulut seremonisi ile yakalayacaktı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sabah erken saatlerde kara bulutlar yerini minik parçalı bulutlara bırakmıştı. Kusursuz bir organizasyon için, ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç buçuk saat önce Bostanlı’da bulunan teknemizde yerlerini aldı ve hazırlıklarına başladı. Öncelikle tekne içi kırmızı süslemeler yerlerini aldı. Denizle özdeşen ve çiftimizin beraber geçirecekleri bir ömrü simgeleyecek olan içi kandilli deniz fenerlerimizi karşılıklı koyarak tekneye giden yol üzerine bir aşk sembolü oluşturduk. Ardından deniz fenerlerinin arasına, Yaşar Bey’in seçmiş olduğu müzik eşliğinde tekneye doğru ilerlerken yanacak yer volkanlarını yerleşirdik. Mutluluk Teknesi’ne giden yolda oluşturmuş olduğumuz bu atmosferi, deniz fenerlerinin ortasına kırmızı halı sererek günün anlam ve önemine uygun bir hale getirdik. Daha sonra teknemizin etrafını kırmızı kalpli içi helyum dolu balonlarla süsledik. Teknemizin dış masası, içi kırmızı taşlı fanuslar ve etrafı kırmızı otriş tüylerle süslendi. Teknenin dışındaki belirli noktalara içi mumlu fenerler yerleştirildi. Ardından çiftimizin beraber zaman kahvaltı edecekleri yemek masası hazırlıklarına başlandı.. Çiftimizin yemek masasına supleleri, çatal ve bıçakları, çeşit çeşit peynirlerle bezenmiş katlı peynir tabağı, zeytin tabakları, birkaç çeşit şarküteri tabağı İzmir’in olmazsa olmazı çıtır gevrekleri ve sıcacık poğaçaların konulacağı özel tabaklar. Günün anlam ve önemini içeren bir detay daha vardı soframızda; kalp hazırlanan ve bir tabağı kaplayacak büyüklükte açma poğaçamız.  Yaşar Bey’in Fatma Hanım’a sürpriz kahvaltılı evlenme teklifi için kararlaştırılan saat yaklaşırken tüm hazırlıklar bitmişti ve organizasyonda görev alan bütün arkadaşlarımız onları beklemek üzere yerlerini almıştı.Yaşar Bey ile planladığımız evlenme teklifinin kusursuz olması gerektiği kadar sürpriz olması da çok önemliydi. Dolayısıyla Fatma Hanım’ın, ona yapılacak evlilik teklifinden hiçbir şekilde haberdar olmaması gerekiyordu.

Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Özenle hazırlıklarımızı yaptığımız tekneye doğru yaklaştıklarında olağan dışı bir manzara çiftimizi bekliyordu. Kara bulutlar yerini mavi ufuk çizgisinin hizasında bırakmıştı. Fatma ve Yaşar çifti için hazırlanan kahvaltının ve demli çayın mis kokusu teknenin dışından duyuluyordu. Bu kadar romantizmi bir arada gören çiftimiz el ele kırmızı halıdan tekneye geçiş yaptılar. İşte büyülü dakikalar başlamıştı bile. Fatma Hanım ve Yaşar Bey’in tekneye yaklaştığını gören ekip arkadaşlarımız, Yaşar Bey’in işte bu bizim şarkımız dediği müziği açmış ve Fatma Hanım heyecandan Yaşar Bey’e sarıldı ve duygusal anlar başladı. Göz yaşlarına hakim olamayan Fatma Hanım, şaşkınlığını gizleyemedi. Fatma Hanım sevinçle, Yaşar Bey’e sarıldığı anda yer volkanlarımız yanmaya başladı, fotoğrafçımız  bu özel anları ölümsüzleştirirken genç çiftimiz kırmızı halıda tekneye doğru yürüdüler. Mutluluk Teknesi’nin giriş kısmında Yaşar Bey, en içten ve heyecanlı sözlerle Fatma Hanım’a evlenme teklifini dizlerinin üzerinde yaptı. Fatma Hanım’ın “EVET” çığlıkları eşliğinde birbirlerine sarıldılar ve Mutluluk Teknesi’ne geçtiler. Heyecan dolu ve romantik dakikalarına teknede kendileri için hazırlamış olduğumuz kahvaltı masasında devam eden çiftimiz çaylarını körfez turuyla denize açıldı. Günün ilk ışıkları genç çiftimizin harikulade dakikalarına şahitlik ederken takip fotoğraf çekimleri güzel anlarını ölümsüzleştirdi. Bostanlı’da Mutluluk Teknesi’nde romantik pozlarla aşklarını ve mutluluklarını doyasıya yaşayan çiftimizin her anı görülmeye değerdi. Taze çiftimiz ön güverteye sıcacık çaylarıyla çıkıp kırmızı kalp balonlarını uçurdular. Mutluluk Teknesi ekibi olarak kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.