Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Süsleme

Sevdiğiniz kişiye hiç beklemediği bir anda uçan balon ile sürpriz yaparak onu mutlu etmek ister misiniz? Kadın ya da erkek herkes kişiye özel balon sürprizlerini sever ve mutlu olur. Evlilik teklifi organizasyonunu uçan balon süsleme ile göze hitap eden görsel şölene dönüştürebiliriz. İsterseniz de sevdiğiniz kişiye sürpriz yaparak evine, iş yerine ya da belirleyeceğiniz bir yere özel tasarım uçan balon servisi yapabiliriz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Uçan Balon Süsleme Süsleme

Evlilik teklifi organizasyonunda seçilen mekan balonlarla süslenir. Organizasyonun nerede yapılacağı hangi mekanın seçileceği önemlidir. Evlilik teklifi organizasyonlarımızdan kumsal, liman, lunapark, restoran gibi birbirinden farklı mekanları seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz mekanın durumuna ve sizin isteklerinize göre balon süsleme çeşitlerine karar verilir. Evlilik teklifi, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerinizde isterseniz evinizi isterseniz seçmiş olduğunuz mekanı gelip süsleyebiliriz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, sevdiğiniz kişi gelmeden mevcut mekanı balonlarla renklendirerek özel bir hava yaratmanızı sağlayabiliriz.

Organizasyon öncesi uçan balon servisi ile sürprizler yapabilirsiniz. Ekibimizin hazırlamış olduğu özel baskılı balonları sevdiğiniz kişiye ulaştırabiliriz. Animatör ekiplerimizden sevimli palyaço belirlenen saatlerde istenilen yere giderek birbirinden farklı ve özel balonları hoş bir sunumla verebilir. Böyle hoş sürprizler, sıradan bir günde sevdiğiniz kişinin unutamayacağı, sürekli anlatıp hatırlayacağı bir sürprize dönüşecektir.

Özel tasarım, kalpli, folyo, renkli, jumbo uçan balon gibi farklı çeşitlerin bulunduğu balon süslememiz mevcuttur. Balonlarımız sekiz ile on iki saat arasında havada kalabilmektedir. Uçan balon süsleme ve balon servisi yapıldığında uzun saatler hatta balon çeşidine bağlı olarak günlerce havada kalabilmektedir. Renklerin harmanlandı uçan balonlar ile sizinde özel anlarınızı süslüyoruz.