Teknede Unutulmaz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede Unutulmaz Evlenme Teklifi Organizasyonu

 Yasin Bey kız arkadaşı Büşra Hanım ile beraberliklerini unutulmaz kılmaz için, konseptli ve değişik bir evlenme teklifi organizasyonu ile taçlandırmak istemiş. Telefonla bizleri arayan Yasin Bey bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirtti. Yasin Bey’e evlenme teklifi konseptlerimizden bahsettik. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarımızın fotoğraf ve video görselleriyle güzel bir sunum yaptık ve Yasin Bey yapmak istediği sürpriz evlenme teklifi konsepti için teknede evlenme teklifi paketimizi seçti. Genç çiftimizin organizasyon detaylarını konuşurken kararlaştırdığımız günden iki gün sonra da nişanlanacaklarını ve aynı zamanda da Büşra hanımın yaş günü olduğunu öğrendik. Taze gelin Büşra Hanım için hazırlanan  teknede evlenme teklifi organizasyonumuz tam bir sürpriz olmalıydı. Heyecanla teknede evlenme teklifi organizasyonunun detayları ve saati kararlaştırıldı. Artık Yasin Bey için geriye sadece heyecanlı bir bekleyiş kalmıştı.

Teknede İnanılmaz Romantik Evlenme Teklifi Hazırlıkları

Organizasyon günümüz gelip çattığında Yasin Bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Teknenin içi ve dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün batımının görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Büşra Hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı.  Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Yasin bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız, Yasin beye hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.

Sürpriz Doğum Günü ve Teknede Evlenme Teklifi

Yasin Bey, Büşra Hanım’a Bostanlı sahilinde yürüyüş yapıp ayrıca da kendisini birisiyle tanıştırmak istediğini söyledi ve Büşra Hanım’ı bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran tekneyi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa bayılmıştı. Büşra hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken, aniden Yasin Bey’in bir hamlesiyle bistro masanın üstündeki kırmızı gülü alıp kendisine uzatmasıyla sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Yasin Bey’in bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkıları çalıyordu ve genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Büşra Hanım’ın kırmızı elbisesi tam da bu sürpriz doğum günü ve evlilik teklifi organizasyonunu harmanlayacak zarafetteydi. Görkemli bir görsellik içinde olma avantajını değerlendirmeye karar veren Yasin Bey, Büşra hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Büşra Hanım’ın heyecandan elleri titriyordu ve duygulanarak göz yaşlarıyla “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti ve dans ettiler. İçeceklerini yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Büşra Hanım ve Yasin Bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu.Bu  değerli anları Büşra Hanım için hazırlanan enfes pasta seremonisi eklendi. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.