VIP Transfer Hizmeti

VIP Transfer Hizmeti

VIP Transfer Hizmeti

VIP Transfer Hizmeti

VIP Transfer Hizmeti

Evlilik teklifi organizasyonunda VIP Transfer Hizmeti ile sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak ister misiniz? Profesyonel şoförü ile lüks aracımız evlilik teklifi organizasyonu için hazıt beklemektedir. VIP aracımızın içerisi size özel olarak süslenerek, isteklerinize göre dizayn edilebilmektedir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu VIP Transfer Hizmeti

Seçmiş olduğunuz evlenme teklifi organizasyonuna göre lüks aracın içeriği değişebilmektedir. Sevdiğiniz kişiye sürpriz evlenme teklifini lüks araç ile gezerken yapabilirsiniz. Bunun için aracımızın içine kırmızı kaplı uçan balonlar yerleştirilir. Zemine kırmızı halı döşenir ve etraf çiçeklerle süslenir. Mini dolap sevdiğiniz içeceklerle donatılır. Şehrin manzarası eşliğinde size özel hazırlanan VIP araçta unutulmaz ve farklı evlilik teklifi organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Diğer evlilik teklifi organizasyon paketlerini seçebilir ayrıca VIP transfer hizmetinde yararlanmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi evinden, iş yerinden ya da belirlenen mekandan profesyonel şoförümüz özel aracımızla alarak organizasyon alanına getirmektedir. İsterseniz siz, özel şoför eşliğinde lüks aracımızla eş adayınızı bulunduğu yerden yoluna kırmızı halı serilmiş şekilde ve elinizde kırmızı gül buketiyle karşılayabilirsiniz. Birlikte evlilik teklifi yapılacak mekana gelebilirsiniz.

VIP Transfer Hizmeti yapılacak mekan, süre ya da lüks aracın özel süslemesi sizin isteğinize göre ayarlanmaktadır. Evlilik teklifinizde unutulmaz ve size özel bir gün geçirmeniz için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bookmark the permalink.