Yelkenlide Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede evlilik teklifi organizasyonumuz, tamamen başbaşa kalacağınız ve sevgilinizi gerçekten çok şaşırtacağınız bir evlilik teklifi organizasyonumuz.Ayrıntılar için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yelkenlide Evlilik Teklifi Senaryosu


Güzel bir günde kordon veya genelde Konak Pier’de bir restaurantta sahile yakın bir bölgede yemeğinizi sevgilinile beraber yerken. Birden yelkenlimiz size doğru yaklaşmaya başlar, size doğru yaklaşan yelkenlimiz birden benimle evlenirmisin pankartını yelken üzerinde açar ve size yaklaşmaya başlar, sevgiliniz hayretler için ne kadar romantik insanlar var derken tam adını anons yaparak sizi tekneye davet eder.Evlilik teklifiniz için süslenmiş size özel teknede romantik bir körfez turunun ardından evlenme teklifi teknemiz İzmir levent marinaya yanaşarak gecenizi unutulmaz bir anı ile sonlandırır.

Yelkenlide Evlilik Teklifinde Değişiklik Yapabilir miyiz ?


İzmir ve yakın çevresi limanlarda size tahsis edebileceğimiz birbirinden güzel teknelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Çeşme teknede evlilik organizasyonu, alaçatı teknede evlilik organizasyonu, foça teknede evlilik organizasyonu, ayayorgi teknede evlilik organizasyonu, kuşadası teknede evlilik organizasyonu, urla teknede evlilik organizasyonu gibi bir çok teknede evlilik teklifi organizasyonunuzu İzmir Organizasyon olarak gerçekleştiriyoruz. Lokasyon ve özel isteklerinize göre paket fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

Yelkenlide Evlilik Teklifi Resimleri


Yelkenlide Evlilik Teklifi Videosu