Yer Volkanları

Yer Volkanları Hizmeti

Evlilik Teklifi Organizasyonu Yer Volkanları

İster kumsalda isterseniz restoranda evlilik teklifi yapmaya karar verin, yer volkanları her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Evlilik teklifi organizasyonunda sevdiğiniz kişiyle yürüyüş yolundan geçerken ve evlilik teklifi sırasında yer volkanlarını yakıyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Yer Volkanları Hizmeti

Size özel olarak hazırlanan yürüyüş yoluna boydan boya yer volkanı düzeneği yerleştirilir. Evlilik teklifi organizasyonunun yapılacağı mekanın durumuna göre yüksekliği ve yanma süresi ayarlanır. Eğer seçilen mekan restoran gibi kapalı yerler ise iç mekana özel dumansız yer volkanları kullanılır. Dumansız olduğu için kapalı mekanı havasız bırakmaz, yanıcı olmadığı için de çevreye ve zemine zarar vermez. İstenirse iç mekana yerleştirilebileceği gibi kapalı mekanın camının dışına da yerleştirilebilir. Görsel açıdan şık olması için yer volkanı uzaktan kumanda ile ateşlenmektedir. Böylelikle fotoğraf ve video kaydı çekilirken etrafta sadece çiftimizin hoş görüntülerinin çekimi engellenmemiş olur.

Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip lisanslı uzman ekibimiz tarafında kurulumu, kontrolü ve ateşlenmesi yapılmaktadır. Bu sayede evlilik teklifi organizasyonu renklendirilirken bir taraftan da güvenlik sağlanmış olur. Yer volkanları ateşlendiğinde yanarak gök yüzüne çıkar ve söner. Bu sayede fotoğraflarda ve video kayıtlarında ışıl ışıl bir arka plan sağlanmış olur. Evlilik teklifi sırasında etrafa renk katan güzellikte bir görsel şölene dönüşen yer volkanı aynı zamanda yürüyüş yolunu şenlendiren bir renk cümbüşüdür. Deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Comments are closed.